רפואה סינית

הרפואה הסינית הינה שיטת טיפול הוליסטית אשר מתייחס את האדם כשלם המורכב מגוף ונפש שלובים יחד.

הרפואה הסינית שואבת את חוכמתה מהטבע אשר בו מתרחשים תהליכים באופן הרמוני ומאוזן, בדומה לכך גם האדם כאשר נמצא באיזון פנימי וחיצוני הינו בבריאות וביכולתו לצמוח. מחלה משמעותה יציאה מאיזון וחסימה ביכולתו של הגוף להפעיל את כוחות הריפוי הטמונים בתוכו, מכיוון שהגוף והנפש שזורים, חיוני להבין מה הסיבה היושבת בבסיס המחלה ולטפל בשורש והסיבה אשר בגינה נוצרה המחלה.

טיפול בשורש מאפשר ריפוי אמיתי ומיגור המחלה לתמיד. ביכולתה של הרפואה הסינית לטפל במגוון רחב של בעיות ופתולוגיות הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי, היא מתאימה בכל גיל ומהווה שיטת רפואה מונעת, מחזקת ובטוחה. הטיפול עצמו נעשה באמצעות שימוש בכלים וטכניקות מגוונות החל מצמחי מרפא ותזונה, דרך דיקור ושיאצו ועד כוסות רוח ונרות הופי, אשר מטרתם לאפשר מענה רחב, מותאם אישית ושלם.

בנוסף אני משתמשת גם בדיקור קלאסי, דיקור מסורתי, דיקור קרקפת, דיקור אפרכסת האוזן.

את הטיפול אני פותחת באבחון מעמיק ומקיף, מטרתו לתת לי תמונה שלמה של מצב פיסי ונפשי כאחד. טיפול אפקטיבי מושתת על הבנה עמוקה מהיכן הקושי נובע ולכן חשוב לי להבין, להקשיב לשפתו של הגוף כמו גם לשפתו של המטופל. מניסיוני, מרבית הקשיים בין אם כרוניים או אקוטיים יושבים על בסיס רגשי, ברגע שנוצר חיבור לרגש ניתן לגעת בנקודות דרכן הגוף מדבר, לשחרר את הכאב ולאפשר לבריאות להגיע. קהלי היעד בהם אני מתמחה הינם: נשים סביב מעגל הפריון ואנשים הסובלים מכאבים אורתופדים כרוניים או אקוטיים.

אודות מחבר

אין תגובה

תגובות סגורות.