pregnancy

הריון, לידה, פיריון

הכנה וליווי בזמן הריון – 9 חודשים של בריאות והנאה

היריון הינו תהליך טבעי ומבורך מחד, אשר מצריך הסתגלות והתאמה מצד גוף האישה מאידך, לאורכו יכולות להופיע תופעות לוואי שונות אשר הופכות את תקופת ההיריון ללא נעימה ולעיתים אף לסבל מתמשך. בחילות, הקאות, צרבות, כאבים ועומס על השלד ועמוד השדרה, עצירות, דלקות בדרכי השתן, כמו גם, פחדים וחרדה מהלידה. בכל אילו ניתן להיעזר ולקבל הטבה משמעותית באמצעות טיפולים ברפואה סינית. בקליניקה יש לי מגוון רחב של מיומנויות וכלים בעזרתם אני יכולה להפוך את ההיריון שלך לחוויה נעימה ומהנה של זמן התחברות עם העובר והכנה להיותך אמא.

רפואה סינית ודיקור בהיריון הינם בטוחים ומקובלים, ביכולתם לחזק את הגוף ולהבטיח מצב של לידה נינוחה יותר והתאוששות מהירה לאחר הלידה.

אני מאמינה שהגוף שלנו יודע וידע תמיד איך ללדת, במציאות בה אנו חיים ישנה לפעמים התרחקות ו'שכחה' מדומה של הגוף, הרפואה הסינית מאפשרת לי להזכיר לגוף שלך את מה שהוא יודע לעשות כל כך טוב, לחזק אותו ולתמוך בו במקומות הנכונים הן מהצד הפיסי והם מהצד הנפשי החשוב לא פחות ולהביא אותך אל הלידה מאוזנת ורגועה.

 


 

הכנה ממוקדת לידה – להגיע ללידה ממקום טוב יותר

להכנה ללידה ישנו תפקיד מכריע בעיצוב יכולתו של הגוף לתמוך בתהליך הלידה עצמו. לרפואה הסינית כלים רבים המיועדים באופן ספציפי ללידה עצמה, החל בהשראות לידה, זירוז לידה טבעי, דרך תמיכה בקידום לידה, הקלה בכאבים ועד היפוך עובר. כמו כן בפן הנפשי, אישה רגועה, אשר יודעת להתנהל עם הכאב ולצמוח מתוכו מאפשרת לעצמה חווית לידה מהירה וקלה יותר. התמיכה שלי נעשית בכלי הרפואה הסינית וכמו כן בכלים נוספים משלימים מתחומי המודעות, אני עוזרת לאישה להכין את עצמה באופן הטוב ביותר מכל ההיבטים ללידה אותה הייתה רוצה עבור עצמה ומציידת אותה בכלים להתמודדות טובה ומקדמת.

 ליווי ותמיכה בטיפולי פוריות – תמיכה משולבת מביאה תוצאות טובות

ביכולתה של הרפואה הסינית לסייע לנשים אשר עוברות טיפולי הפרייה חוץ גופית לשפר את סיכוייהן להיקלט. באמצעות שימוש במגוון הכלים אשר נכנסים תחת הרפואה הסינית בשילוב עם מיומנויות נוספות מהקליניקה שלי ניתן לתת פתרון רב מערכתי אשר מטפל בקשיים מכיוונים שונים, החל מתזונה, דרך פורמולות של צמחי מרפא ועד הדיקור עצמו אשר ממוקד את המערכת הנשית ואיברי מפתח נוספים.

יתרונה הגדול של הרפואה הסינית הינו יכולתה להשתלב באופן הרמוני עם הטיפוליים הקונבנציונליים ולמעשה לתת חיזוק ותמיכה באופן אשר אינו פוגע אלא משתלב ומעצים את הטיפול. ברפואה המערבית כבר הבינו מזמן את הסגולות הייחודיות אשר קיימות ברפואה הסינית, וכיום מחקרים רבים מראים על עליה משמעותית באחוזי ההצלחה אצל זוגות אשר בחרו לשלב רפואה מערבית עם משלימה.

הטיפול עצמו נעשה בהתאם לתמונת המצב הפיסית, האבחנה הרפואית ולוקח בחשבון גם אלמנטים נוספים כגון התמונה הנפשית והרגשית. התהליך מאפשר לאישה להתחזק הן מבחינת פיסית באזור המערכת הנשית ובאופן כללי בגוף והן מבחינת מצבה הפנימי/נפשי ומייצר קרקע מאוזנת, תומכת וחזקה להיריון בריא.

 

קראו המלצות מהתחום

אודות מחבר

אין תגובה

לתת תשובה